Calendarlv skaitļos

k l u b s Calendar.lv skaitļos

Abonē KLUBU & laimē vienu no ekskluzīvajiem kalendāriem 6 mēnešus prasa katra kalendāra radīšana – no jaunas idejas dzimšanas līdz tās iemiesojuma prezentācijai. Sergejs nodarbojas tikai ar projektu un nav pieejams citai komercdarbībai. 1000 latu – summa, kuru kāds Agneses Zeltiņas pielūdzējs piedāvāja par 2007. gada kalendāru. Taču Kondrašins šādos jautājumos ir ļoti principiāls: ja teicis – nepārdod, tātad – nepārdod. Toties uzdāvināt var, arī tad, ja jūsu vārda nav viņa draugu vai klientu sarakstos. Objektīvu kritēriju nav – ja tikai cilvēks labs un kalendāra eksemplārs pie rokas. 300 meiteņu no 5 valstīm ir izteikušas vēlēšanos piedalīties konkursā Kļūsti par Calendar.lv  modeli!. Sergejs pats veicis testēšanas uzņēmumus 20 perspektīvākajām finālistēm. Rezultātā pēc interneta balsošanas par uzvarētāju kļuva tikai viena – Gabriela Altmane, kura fotosesijās piedalījās līdzvēr tīgi zvaigžņu modelēm  8 modelēm fotografēšanās kalendārā nesa veiksmi. Pēc 2006. gada fotosesijām bērni pie­dzima Baibai Ripai, Ievai Adamss, Bogdanai Kondrašinai un Inārai Loginovai. Pēdējā vēl veiksmīgi apprecējās, tāpat kā viņas kalendāra kolēģe Tatjana Taurena. 2007. gada izdevuma modele Agnese Vārpiņa savu mīlestību satika kalendāra prezentācijā. Laimīgo māmiņu pul­ku tikko papildināja Ilze Plikause – projekta pastāvīgā vizāžiste, kā arī 2006. gada kalendā­ra modele. Toties 2008. gada kalendārs acīm­redzot uzlādē biznesa veiksmei. Viena no tā modelēm Svetlana Lēva tikko bija atgriezusies no fotografēšanās Grieķijā, kad negaidīti sa­ņēma piedāvājumu kļūt par Rīgas grieķu res­tor Amphora līdzīpašnieci, un pieņēma to. Tātad ar nepiepildāmu vēlēšanos griezieties pie Kondrašina – jaunā kalendāra fotosesijas nav aiz kalniem. 500 kalendāra eksemplāru atradīs savus īpašniekus vēl pirms tā izdošanas. 7000 – aptuvenais kadru skaits, kurus Sergejs uztaisa kalendāra fotosesiju laikā, lai pēc tam no tiem izvēlētos tikai 12, kas rotās kalendāru. Ja ir pārāk grūti no kāda atteikties, Kondrašins pievieno divas trīs lapas bonusā – pagarina kalendāro gadu.

 24 000 kilometrus Kondrašins nobraucis ar automobili – ceļā un kalendāra fotogrāfi­ju uzņemšanas laikā 2007. gadam Horvātijā un 2008. gadam – Grieķijā

12 000 apmeklējumu dienā mēdz būt projekta  www.kondrashin.info oficiālajā veblapā pēc ziņas izskanēšanas presē, radio vai televīzijā. Tie, kam nav pieejas dzīvam kalendāram, veblapā var redzēt foto un videorepor tāžu par to, kā notikušas fotosesijas, kā arī iegādāties žurnālu Calendarlv, kurš veltīts kalendāra tapšanas procesam. Pateicamies par atbalstu Uğim Stīpniekam, Aleksandram Iļjinam, kompānijām Mulberry Group, Domenikss, Virtuves pasaule, Juridiskais birojs Gratis OT, Arctic Paper, Tranzīta termināls, kā arī žurnālam KLUBS.